Dom

JIANGSU SEA-MART PLASTIC CO.,LTD

profil firmy

Założona w 2014 roku firma Jiangsu Sea-mart Plastic Co., Ltd. jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych i produktów pokrewnych z dobrze wyposażonym zapleczem badawczym i silną siłą techniczną.

Nasze produkty są szeroko rozpoznawane i cieszą się zaufaniem użytkowników i mogą spełniać stale zmieniające się potrzeby gospodarcze i społeczne. Nasze produkty to: tace plastikowe, plastikowe pojemniki na śmieci, skrzynie obrotowe, kosze obrotowe, podkładki, zbiorniki na wodę, skrzynia obrotowa antystatyczna, płytka wydrążona, skrzynka, materiały biurowe i robocizny. Dzięki szerokiemu asortymentowi, dobrej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom, nasze produkty są szeroko stosowane w odzieży, plastikowych maszynach, elektronice, oprzyrządowaniu, żywności, produktach wodnych, logistyce i magazynowaniu oraz w innych gałęziach przemysłu.

Nasza firma zawsze przestrzega filozofii biznesowej zorientowanej na jakość, opartej na uczciwości i najwyższej jakości. Nawiązaliśmy przyjazne i oparte na współpracy relacje z setkami klientów krajowych i zagranicznych, a nasze produkty zostały sprzedane na całym świecie.

Nasza firma dziedziczy i rozwija ducha innowacji i koncentruje się na produkcji wysokiej jakości produktów z tworzyw sztucznych i dostarczaniu najlepszych usług dzięki profesjonalnym procesom produkcji, nowoczesnej bazie produkcyjnej, zaawansowanym urządzeniom automatyki, rygorystycznemu mechanizmowi kontroli jakości, wygodnym obiektom logistycznym, zarządzaniu dźwiękiem i systemowi usług. .

Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk, aby kontaktować się z nami w sprawie przyszłych relacji biznesowych i wzajemnego sukcesu!

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Jiangsu Sea Mart osiągnęło szybkie tempo od czasu jego estabilizacji w 2014 r.

W 2016 roku przenieśliśmy się do nowych fabryk, aby podwoić nasze moce produkcyjne, aby sprostać wymaganiom rynku naszych produktów.

JIANGSU SEA-MART PLASTIC CO.,LTD JIANGSU SEA-MART PLASTIC CO.,LTD JIANGSU SEA-MART PLASTIC CO.,LTD
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : SMPC

Ilość pracowników : 100~300

Coroczne wyprzedaże : 15000000-18000000

Rok założenia : 2001

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Plastikowe palety nadające się do transportu na sprzedaż dobra jakość Plastikowe palety nadające się do transportu na sprzedaż dobra jakość Plastikowe palety nadające się do transportu na sprzedaż